یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل نامه توجیهی ترامپ راجع به اخراج کومی مورد تحقیق قرار می‌گیرد

براساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهوری آمریکا نامه‌ای نوشته و دلایل خود جهت اخراج مدیر سابق اف‌بی‌آی را تشریح کرده هست. این نامه که هرگز ارسال نشده، ظاهرا اکنون بخشی از ت

نامه توجیهی ترامپ راجع به اخراج کومی مورد تحقیق قرار می‌گیرد

نامه توجیهی ترامپ راجع به اخراج کومی مورد تحقیق قرار می گیرد

عبارات مهم : آمریکا

براساس گزارش ها، مدیر جمهوری آمریکا نامه ای نوشته و دلایل خود جهت اخراج مدیر سابق اف بی آی را تشریح کرده هست. این نامه که هرگز ارسال نشده، ظاهرا اکنون بخشی از تحقیقات رابرت مولر قرار گرفته هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری دویچه وله، این نامه که به دست دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در روزهای نهایی منتهی به اخراج جیمز کومی، مدیر اف بی آی نوشته شده، ظاهرا به درخواست وکلای ترامپ ارسال نشده هست.

نامه توجیهی ترامپ راجع به اخراج کومی مورد تحقیق قرار می‌گیرد

براساس گزارش نیویورک تایمز، نامه مذکور اکنون در دست شورای خاص به ریاست رابرت مولر و تیم اوست. آنها این مساله را مورد بررسی قرار می دهند که آیا ترامپ کومی را اخراج کرد تا مانع کار کومی در تحقیقات مرتبط با ارتباط نزدیکان کمپین مدیر جمهوری آمریکا با مقام های روسی شود یا خیر.

در نهم مه که روز اخراج کومی بود، کاخ سفید نامه ای به امضای راد روزنستاین، معاون دادستان کل آمریکا انتشار داده است و در آن به نحوه مدیریت مدیر اف بی آی در پرونده ایمیل های هیلاری کلینتون به عنوان توجیه اخراج او اشاره کرد. سپس ترامپ گفت که به توصیه وزارت دادگستری آمریکا عمل کرده است.

براساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهوری آمریکا نامه‌ای نوشته و دلایل خود جهت اخراج مدیر سابق اف‌بی‌آی را تشریح کرده هست. این نامه که هرگز ارسال نشده، ظاهرا اکنون بخشی از ت

چند روز بعد از آن مدیر جمهوری آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی اذعان کرد که “مسائل مرتبط با روسیه” روی تصمیم گیری او اثر داشته و او “بدون توجه به توصیه ها” اخراج می کرده است.

با توجه به گزارش هایی از منابع کاخ سفید، ترامپ چند هفته از این عنوان عصبانی بود که آیا کومی علنا خودش را از تحقیقات اف بی آی کنار نکشید؛ مساله ای که مدیر جمهوری آمریکا مدعی بود بارها در دیدارهای شخصی از آن اطمینان یافته بود. این نامه ای که به تازگی فاش شده، گمان می رود بازتاب همان احساسات ترامپ و گلایه های دیگر بوده باشد.

واژه های کلیدی: آمریکا | تحقیقات | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs