یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل کرملین خواهان خویشتنداری طرفین در بحران هسته‌ای کره‌شمالی

سخنگوی کرملین گفت، روسیه بر این باور است که بحران هسته‌ای کره شمالی باید با استفاده از راهکار دیپلماتیک و سیاسی حل و فصل شود.

کرملین خواهان خویشتنداری طرفین در بحران هسته‌ای کره‌شمالی

کرملین خواهان خویشتنداری طرفین در بحران هسته ای کره شمالی

عبارات مهم : سیاسی

سخنگوی کرملین گفت، روسیه بر این باور است که بحران هسته ای کره شمالی باید با استفاده از راهکار دیپلماتیک و سیاسی حل و فصل شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در همین حال، رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا نیز بر ضرورت حل دیپلماتیک بحران هسته ای کره شمالی تأکید و در عین حال، خاطرنشان کرد، گزینه های نظامی همچنان جهت حل این عنوان روی میز است.

کرملین خواهان خویشتنداری طرفین در بحران هسته‌ای کره‌شمالی

از سوی دیگر، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین امروز (جمعه) با تأکید بر این که مسأله برنامه های هسته ای کره شمالی باید با روش های سیاسی و دیپلماتیک حل و فصل شود، از تمامی جناح ها خواستار آن شد که از کارها وسوسه برانگیز زیاد خودداری کنند.

پسکوف خاطرنشان کرد: روسیه تأکید دارد که هیچ جایگزینی جهت روش دیپلماتیک به عنوان ابزار حل مسأله در شبه جزیره کره وجود ندارد و هر مسیر دیگری می تواند عواقبی فاجعه بار به دنبال داشته باشد.

سخنگوی کرملین گفت، روسیه بر این باور است که بحران هسته‌ای کره شمالی باید با استفاده از راهکار دیپلماتیک و سیاسی حل و فصل شود.

سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت: هر گونه راهکاری غیر از مسیر سیاسی و دیپلماتیک به طور بالقوه نامطلوب بوده و حتی می تواند پیامدهای فاجعه بار به دنبال داشته باشد.

به گفته این مقام روسی، مسکو نسبت به تنش های روزافزون در شبه جزیره کره دلواپس بوده و از تمامی جناح ها می خواهد از خود خویشتن داری نشان دهند و از تنش آفرینی بپرهیزند.

واژه های کلیدی: سیاسی | کره شمالی | دیپلماتیک | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs