یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه سرباز عاشق‌ پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

سرباز عاشق هنگامی که از آشنایی دختر مورد علاقه‌اش با مردی دیگر باخبر شد چاقو را برداشت و او را کشت. متهم یک‌بار در زندان خودکشی کرده و مدتی در بیمارستان امین‌آب

محاکمه سرباز عاشق‌ پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

محاکمه سرباز عاشق پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

عبارات مهم : زندان

سرباز عاشق هنگامی که از آشنایی دختر مورد علاقه اش با مردی دیگر باخبر شد چاقو را برداشت و او را کشت. متهم یک بار در زندان خودکشی کرده و مدتی در بیمارستان امین آباد نیز خوابیدن شده است بود.

به گزارش جام جم، 6 مرداد 95، وقوع درگیری منجر به قتل به پلیس تهرانسر اطلاع داده شد. پسری 26 ساله با ضربه چاقو، دختر 23 ساله همسایه ارزش را کشته و متواری شده است بود.

محاکمه سرباز عاشق‌ پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

ساعاتی بعد از حادثه، متهم خود را به کلانتری معرفی و انگیزه خود از قتل را اختلافات شخصی با مقتول اعلام کرد. او به زندان افتاد تا این که صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی محاکمه شد.

در ابتدای جلسه، پدر و مادر مقتول درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه ایستاد و گفت: «از کودکی با سمیه و خانواده اش همسایه دیوار به دیوار بودیم. هنگامی که بزرگ تر شدم به او دل بستم و چهار سال با هم دوست بودیم تا این که مدتی پیش از قتل، بین مان اختلاف ایجاد شد. شک کردم پای مردی دیگر در میان باشد.

سرباز عاشق هنگامی که از آشنایی دختر مورد علاقه‌اش با مردی دیگر باخبر شد چاقو را برداشت و او را کشت. متهم یک‌بار در زندان خودکشی کرده و مدتی در بیمارستان امین‌آب

روز اتفاق با سمیه در پارکینگ منزل ارزش قرار گذاشتم. امیدوار بودم نیاید، ولی آمد. هنگامی که از ماجرا پرسیدم گفت یک نفر است که دو سه ماه پیش با او آشنا شده است ولی نه به دار است و نه به بار. هنگامی که این حرف را شنیدم به بهانه آوردن کادو به سمت ماشینم رفتم و چاقویم را برداشتم. با آن ضربه ای به سمت سمیه زدم و فرار کردم. چند دقیقه بعد، در تماس با پدرم از فوت سمیه باخبر شدم و خودم را به کلانتری معرفی کردم.»

متهم با بیان این که وقت اتفاق پنج ماه از خدمت سربازی اش گذشته بود، در آخرین دفاع خود نیز گفت: «من لیسانس مخابرات دارم. همه زندگی ام سمیه شده است بود. او را دوست داشتم ولی همه چیز در عرض چند ساعت نابود شد. از سال 89 تحت نظر روانپزشک بودم و قرص هایی که می خوردم در وقوع این اتفاق نقش داشت.

وقتی به زندان افتادم، یک بار خودکشی کردم و یک بار هم قصد انجام این کار را داشتم که بقیه مانع شدند. 21روز هم در بیمارستان امین آباد خوابیدن شدم. زندگی جهت من ارزش چندانی ندارد چون به نشانه و علاقه ام نرسیدم.» در آخر دادگاه قضات جهت صدور رای وارد شور شدند.

محاکمه سرباز عاشق‌ پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

واژه های کلیدی: زندان | سرباز | معرفی | دادگاه | سربازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs