یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لطفافراموش کنید و به ورزشگاه بیایید / برانکو

دربرابر الوحده ما به حمایت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نیاز داریم.اگر در بازی الوحده به ورزشگاه بیایند با این حمایت می توانیم این تیم را شکست بدهیم.این مسابق

لطفافراموش کنید و به ورزشگاه بیایید / برانکو

برانکو : لطفافراموش کنید و به ورزشگاه بیایید

عبارات مهم : سرمربی

دربرابر الوحده ما به حمایت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نیاز داریم.اگر در بازی الوحده به ورزشگاه بیایند با این حمایت می توانیم این تیم را شکست بدهیم.این مسابقه یکی از سخت ترین بازی های ماست و ما به افزایش امیدواریم.برای همین به این مسابقه امیدواری زیادی داریم.

سرمربی پرسپولیس از تماشگرانش درخواست کرد که جهت بازی برابر الوحده پرسشها چند روز گذشته را فراموش کنند و به استادیوم بیایند.

لطفافراموش کنید و به ورزشگاه بیایید / برانکو

به گزارش عصرایران ، در فاصله یک هفته باقی مانده تا بازی حساس پرسپولیس و الوحده در استادیوم آزادی سرمربی این تیم تلاش می کند ، مدیریتی روی فضای ملتهب اردوی قرمزها داشته باشد و از هواداران تیم بخواهد که با بازیکنان آشتی کنند.

او که روز گذشته مصاحبه ای کوتاه با کاپ کرده به آنها گفته که نیاز شدیدی به طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) دارد. البته توصیه مهم برانکو در مورد سکوهای خالی استادیوم آزادی هست.

دربرابر الوحده ما به حمایت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نیاز داریم.اگر در بازی الوحده به ورزشگاه بیایند با این حمایت می توانیم این تیم را شکست بدهیم.این مسابق

یعنی هرچند تماشاگران معدود حاضر در استادیوم علیه بازیکنان شعار دادند ولی سرمربی تیم هم لابد می داند که مهمترین علت این مساله و شنیده شدن صدای لیدرها حمعیت کم حاضر در استادیوم بوده هست. او در مورد بازی با ذوب آهن از تعداد کم تماشاگران بدون اشاره به مساله دیگری حرف می زند:«طبیعی است هنگامی که یک بازی حساسیتش کم باشد تماشاگر اندکی به ورزشگاه می آید.ما قهرمان شدیم و به همین علت این مسابقه تعداد زیادی تماشاگر نداشت.با این وجود از هواداران می خواهم همه چیز را فراموش کنند و به بازی الوحده فکر کنند و در این بازی آزادی را پر کنند.»

درخواست سرمربی پرسپولیس البته تا حدی به مصاحبه تند بیرانوند بعد از بازی و تصویر های مشابه بازیکنان در اینستاگرامشان هم مربوط می شود . او به سکوهای آزادی جهت بازی دوشنبه هفته آینده نیاز کامل دارد و خوب می داند که ادامه این شرایط آن هم در مهمترین بازی فصل به نفعش نیست:«:من هرگز راجع به تک تک بازیکنان صحبت نمی کنم.فقط این را می دانم که از خط دروازه تا حمله خوب کار کردند و ما به همین علت قهرمان شدیم.انتقادات هر لحظه وجود دارد و نمی توانیم با آن کاری کنیم.من هر لحظه به بازیکنان پرسپولیس افتخار می کنم.آنها وظایف ارزش را به خوبی انجام دادند و امیدوارم با کمک تماشاگران یکی از مهمترین کارهایمان را درست انجام دهیم»

سرمربی پرسپولیس البته خیلی مستقیم تر از افزایش صحبت کرده و درخواست کرده که جهت کمک به پرسپولیس هواداران به استادیوم بیایند:«دربرابر الوحده ما به حمایت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) نیاز داریم.اگر در بازی الوحده به ورزشگاه بیایند با این حمایت می توانیم این تیم را شکست بدهیم.این مسابقه یکی از سخت ترین بازی های ماست و ما به افزایش امیدواریم.برای همین به این مسابقه امیدواری زیادی داریم.»

لطفافراموش کنید و به ورزشگاه بیایید / برانکو

واژه های کلیدی: سرمربی | مسابقه | ورزشگاه | بازیکنان | پرسپولیس | استادیوم | پرسپولیس | سرمربی تیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs