یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با کی‌روش هم مشورت کرده بودیم! ، توضیحات ساکت راجع به از بین بردن تیم امید از آسیا

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال می‌گوید که ریسک حضور تیم امید در مسابقه های انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال را این فدراسیون پذیرفته بود.

با کی‌روش هم مشورت کرده بودیم! ، توضیحات ساکت راجع به از بین بردن تیم امید از آسیا

توضیحات ساکت راجع به از بین بردن تیم امید از آسیا/با کی روش هم مشورت کرده بودیم!

عبارات مهم : المپیک

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال می گوید که ریسک حضور تیم امید در مسابقه های انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال را این فدراسیون پذیرفته بود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ محمدرضا ساکت، مدیر شرکت تیم های ملی و سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال گفت: بر اساس یک برنامه ریزی میان مدت در کمیته فنی، مشورت با کی روش و همچین طرح عنوان در هیئت رئیسه فدراسیون، مقرر شد تا تیم زیر 20 سال کشور عزیزمان ایران در مسابقه های قرقیزستان حضور داشته باشد.

با کی‌روش هم مشورت کرده بودیم! ، توضیحات ساکت راجع به از بین بردن تیم امید از آسیا

همانطو که می دانید مسابقه های زیر 23 سال قهرمانی آسیا در دو مرحله مقدماتی (تیرماه در قرقیزستان ) و مرحله نهایی (بهمن ماه در چین) برگزار و تیم زیر 20 سال کشور عزیزمان ایران در مرحله مقدماتی به مسابقه با حریفان خود پرداخت.

وی ادامه داد: سیاست گذاری و نشانه فدراسیون فوتبال حضور در المپیک 2020 توکیوست و تلاش فدراسیون فوتبال شکستن طلسم حضور در المپیک هست. جهت این کار نیاز به یک برنامه ریزی سه ساله داریم. بر همین اساس بعد از طرح عنوان در کمیته فنی و توسعه فوتبال و مشورت با سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، مقرر شد تا این تیم به مسابقه های قرقیزستان اعزام شود. این عنوان نیز قبل از اعزام به وسیله فدراسیون مطرح و اعلام شد. علی رغم ریسک فنی با اندیشه راهبردی این تصمیم گرفته شده است و خود را جهت هر شرایطی آماده کرده است.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال می‌گوید که ریسک حضور تیم امید در مسابقه های انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال را این فدراسیون پذیرفته بود.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: اعتقاد دارم این تیم با بازیکنان و کادر پرتلاشی در قرقیزستان حضور پیدا کرد و نباید به هیچ وجه مورد تخریب رسانه ها قرار بگیرد. در واقع فدراسیون فوتبال از ابتدا ریسک حضور این تیم در مسابقه های فوق را پذیرفت و یک برنامه ریزی میان مدت و یک سازماندهی خوب جهت المپیک 2020 در نظر گرفت. بدون شک این تیم مورد حمایت و توجه جدی فدراسیون تا المپیک 2020 خواهند بود و در واقع تیم کشور عزیزمان ایران را در مسابقه های پیش رو یاری می کنند.

رئیس شرکت تیم های ملی در ادامه بیان کرد: جهت اینکه بتوانیم طلسم چندین ساله را بشکنیم، نمی توانیم با یک کار شش ماهه یا یکساله برنامه ریزی کرده و به نشانه خود برسیم. به همین جهت بازیکنان زیر 20 سال جهت حضور در مسابقه های قرقیزستان گزینش شدند. در واقع این بازیکنان، همان ملی پوشانی هستند که در تیم فوتبال جوانان و در جام جهانی حضور داشته و به جز چهار بازیکن زیر 23 سال که به این تیم اضافه شدند، تیم کاملاً جوانی به مسابقه های اعزام شد و در واقع اعتقادی جهت استفاده از سهیمه سه بازیکن بزرگسال خود در این مسابقه های نبود و استفاده نشد.

ساکت گفت: کارشناسان صاحب سبک حتماً تصریح می کنند جهت اینکه یک نشانه بزرگتر را به مرحله اجرا برسانیم باید مسیر طولانی و مشکل را پشت سر بگذاریم و جهت طی کردن این مسیر طولانی و سخت، بازیکنان زیر 20 سال را گزینش کردیم تا در سال 2019 بتوانند جهت شرکت در المپیک 2020 به مسابقه با حریفان خود بپردازند.

با کی‌روش هم مشورت کرده بودیم! ، توضیحات ساکت راجع به از بین بردن تیم امید از آسیا

ساکت در ادامه خاطر نشان کرد: انتظار می رود دلسوزان فوتبال به این عنوان توجه کنند. از دو ماه قبل در کمیته فنی و توسعه فوتبال، مشورت هایی که با کی روش صورت گرفت و همچنین برنامه ریزی های موجود، تصمیم گرفته شد تا این تیم جهت مسایقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا اعزام شود. لذا به هیچ وجه کادر فنی و این تیم نباید تخریب شوند. بدون شک این تیم مورد حمایت قرار خواهد گرفت و در اردوهای متفاوت حضور خواهد داشت تا مجموعه آماده و کامل را به المپیک 2020 توکیو اعزام کنیم.

وی با نشانه اینکه فدراسیون فوتبال تلاش می کند عنوان المپیک 2020 را بعد از سال ها فتح کنیم، گفت: قصد فدراسیون حضور در المپیک است و در این راستا از هیچ تلاشی جهت رسیدن به هدفمان دریغ نمی کنیم.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال می‌گوید که ریسک حضور تیم امید در مسابقه های انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال را این فدراسیون پذیرفته بود.

وی ضمن تقدیر از کلوب هایی که با تیم ملی امید همکاری داشتند، اظهار داشت: از کلوب های مختلفی که همکاری مورد نیاز را با این تیم داشتند، تقدیر و قدردانی می کنیم و در مورد استثنائی که وجود داشت، کارها مورد نیاز در کمیته انضباطی صورت گرفته تا پیگیری نهایی انجام شود.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: این تصمیم گیری با احتمال هر نتیجه ای جهت فدراسیون قابل تصور بود. گروه کشور عزیزمان ایران به یک گروه سه تیمی تبدیل شد و قرار داشتن در گروه سه تیمی ریسک و شرایط خاص خود را دارد. ولی بر اساس برنامه ریزی که از قبل صورت گرفته، با جدیت تمام فدراسیون بر روی تصمیم خود است تا جهت نشانه خود که همانا حضور در المپیک 2020 هست، از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. اعتقاد دارم این بازیکنان باید مورد حمایت قرار بگیرند. آیا که در میدانی سخت به مصاف رقبای خود رفته و از لحاظ سنی 3 تا 4 سال از حریفان خود کوچکتر بودند. ضمن اینکه کادر فنی و نماینده کمیته جوانان در این مسابقه های به جلسه کمیته فنی جهت بررسی و تبادل نظر دعوت شده است اند.

با کی‌روش هم مشورت کرده بودیم! ، توضیحات ساکت راجع به از بین بردن تیم امید از آسیا

رئیس شرکت تیم های ملی در آخر گفت: این تیم کماکان به عنوان جامعه مهم نشانه فوتبال ما در المپیک 2020 مورد توجه، حمایت و برنامه ریزی خواهد بود. بدون شک این سیاست فدراسیون فوتبال، شرکت تیم های ملی، کمیته فنی و توسعه فوتبال کشور است که به عنوان یک نگاه میان مدت و برنامه استراتژیک، حضور موفق تیم ملی امید را جهت شرکت در المپیک 2020 توکیو فراهم کند.

واژه های کلیدی: المپیک | برنامه | فوتبال | مسابقه | بازیکنان | برنامه ریزی | کمیته انضباطی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs