یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا حسینی در نود حاضر نشد؟

دروازه‌بان استقلال ساعاتی قبل از حضور در برنامه نود از حضور در این برنامه منع شد.

چرا حسینی در نود حاضر نشد؟

چرا حسینی در نود حاضر نشد؟

عبارات مهم : ایران

دروازه بان استقلال ساعاتی قبل از حضور در برنامه نود از حضور در این برنامه منع شد.

به گزارش ورزش سه، سید حسین حسینی به رسم چند سال اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار بود مهمان برنامه 90 دوشنبه شب 18 دی ماه باشد؛ ولی ساعاتی بعد از رسانه ای شدن این خبر کلوب استقلال اعلام کرد که این بازیکن به علت حفظ آرامش در آستانه دیدار با سایپا در این برنامه حاضر نخواهد شد و حضور او در این برنامه در آینده ای نزدیک مهیا می شود.

چرا حسینی در نود حاضر نشد؟

این انصراف از حضور در برنامه 90 با تصویر العمل هایی زیادی همراه بود و بسیاری عوامل متفاوت را در این اتفاق دخیل می دانند. طرفداران تیم استقلال نخستین افرادی بودند که با هجوم به صفحه شخصی حسینی از این بازیکن درخواست کردند در نود حاضر نشود تا گرفتار “نحسی” این برنامه نشود. “نحسی نود” اصطلاحی است که در سال های گذشته بعد از افت بازیکنان بعد از حضور در برنامه نود به عنوان عامل افت آنها مطرح می شود و تبدیل به خرافه در فوتبال کشور عزیزمان ایران شده است و طرفداران تیم استقلال که دلواپس تکرار این عنوان بودند با ثبت بیش از یازده هزار خبر در صفحه شخصی حسینی از این بازیکن درخواست کردند تا در این برنامه حاضر نشود تا این عنوان به عنوان عاملی جهت شرکت نکردن حسینی در این برنامه تلقی شود.

حفظ آرامش دلیلی است که در بیانیه کلوب استقلال به آن اشاره شد که البته به نظر می رسد با توجه به برگزاری مسابقه های تا اردیبهشت ما در هر هفته، این عامل دور از ذهن باشد، لیکن استقلال تقریبا بعد از هر مرتبه برگزاری برنامه 90 به فاصله 3 یا 4 روز باید برابر حریفان خود به میدان برود و به این ترتیب نباید انتظار داشت تا اردیبهشت ماه حسینی در برنامه 90 حاضر شود و این عنوان زیاد به عنوان بهانه ای مطرح شده است است.

دروازه‌بان استقلال ساعاتی قبل از حضور در برنامه نود از حضور در این برنامه منع شد.

نظریه مخالفت شفر با حضور این بازیکن در 90، دیگر موضوعی است که به عنوان عامل مهم عدم حضور حسینی مطرح می شود که به نظر از دیگر نظریه ها محتمل تر و جدی تر هست. سرمربی آلمانی استقلال ترجیح داده تا رفت و آمد بازیکنان به برنامه 90 را شخصا کنترل کند تا به این ترتیب بعد از موفقیت های خود در نتیجه گیری، در تصمیمات مدیریتی کلوب و خارج از زمین مسابقه نیز صاحب نظر باشد.

شفر که حساب خاص ای روی درخشش حسینی جهت نتیجه گیری تا آخر فصل باز کرده، قصد دارد از این بازیکن به شکل خاص ای محافظت کند و اجازه نخواهد داد تا دروازه بان جوان آبی ها از مسیر موفقیت و حرفه ای شدن منحرف شود تا شاید این بار اولیور کان فوتبال کشور عزیزمان ایران در استقلال متولد شود.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | برنامه | فوتبال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs