یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه 18 خرداد آخرین مهلت ، ثبت‌نام بیش از 71 هزار دوره‌های کاردانی به کارشناسی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 71 هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ثبت‌نام کردند،گفت: داوطلبان تا ساعت 24 روز پنج شنبه 18 خ

18 خرداد آخرین مهلت ، ثبت‌نام بیش از 71 هزار دوره‌های کاردانی به کارشناسی

ثبت نام بیش از 71 هزار دوره های کاردانی به کارشناسی/18 خرداد آخرین مهلت

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 71 هزار داوطلب در دوره های کاردانی به کارشناسی عضویت کردند،گفت: داوطلبان تا ساعت 24 روز پنج شنبه 18 خردادماه جاری وقت دارند در این دوره ها عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به بعضی اصلاحات و اعلام کد رشته محل های تازه علاوه بر کد رشته محل های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما و همچنین به منظور فراهم آوردن تسهیلات مورد نیاز جهت داوطلبانی که در آزمون دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 عضویت نکرده اند مهلت عضویت و گزینش رشته در این آزمون در ساعت 24 روز پنج شنبه 18 خرداد ماه جاری آخر می پذیرد.

18 خرداد آخرین مهلت ، ثبت‌نام بیش از 71 هزار دوره‌های کاردانی به کارشناسی

وی در ادامه تصریح کرد: براساس ضوابط پذیرش در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 جهت 67 کدرشته امتحانی به شرح مندرج در دفترچه راهنمای عضویت صورت می گیرد و پذیرش در 20 کدرشته امتحانی از 67 کدرشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 47 کدرشته امتحانی دیگر نیز صرفا براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون انجام می شود.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: کلیه داوطلبان متقاضی ضرورت دارد در مهلت باقی مانده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای عضویت و اطلاعیه تکمیلی در صورت واجد شرایط بودن نسبت به عضویت در این دوره ها اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 71 هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ثبت‌نام کردند،گفت: داوطلبان تا ساعت 24 روز پنج شنبه 18 خ

به گفته وی، براساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 96 جهت 20 کدرشته امتحانی که پذیرش آنها با آزمون هست، روز جمعه 13 مرداد 96 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود و کارت شرکت در آزمون داوطلبان نیز از روز سه شنبه 10 مرداد تا ساعت 24 روز پنجشنبه 12 مرداد روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. دکتر توکلی خاطر نشان کرد: تا ساعت 10 صبحگاه امروز دوشنبه 15 خرداد ماه جاری تعداد 71 هزار و 120 داوطلب در آزمون فوق عضویت کردند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر گفت: ظرفیت پذیرش آزمون کاردانی به کارشناسی 96 به جز ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی 162 هزار و 108 نفر می باشد.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs