یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

از «صفر مرزی» تا «صفر عاشقی» ، روایتی از پایمردی ٩ مردی که دیگر در دسترس نیستند!

مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد… هربار که از سر دلتنگی دست ها را سمت گوشی های تلفن می بری و بعد از آن دکمه تماس را لمس می کنی، جمله «مشترک مورد نظ..

ادامه مطلب

اولین تصویر بازیگر زن تایلندی فیلم تازه کاهانی

عبدالرضا کاهانی منشتر شدن تصویری از آخر فیلمبرداری آخرین اثرش در تایلند خبر داد. اولین تصویر بازیگر زن تایلندی فیلم تازه کاهانی عبارا..

ادامه مطلب

اعتصاب سرخپوشان نشکست! ، تمرین پرسپولیس امروز هم برگزار نشد

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز هم از برگزاری تمرین خودداری کردند تا سومین روز اعتصاب را پشت سر بگذارند؛ این در حالی است که سرخپوشان فردا باید به ..

ادامه مطلب

مهمانی که با ماشین مسابقه به «دورهمی»‌ می‌آید

به گزارش خبرآنلاین، مهران مدیری، پنجشنبه هفتم اردیبهشت، در برنامه «دورهمی» مهمانی از دنیای مسابقه های اتومبیل رانی دارد. مهمانی که با ماشی..

ادامه مطلب

پروفسور میرزاخانی به عضویت آکادمی علوم و هنر آمریکا درآمد

پروفسور مریم میرزاخانی ریاضیدان و نخبه ایرانی موفق شد به عضویت آکادمی علوم و هنر آمریکا در سال 2017 درآید. . پروفسور میرزاخانی به عضویت آکادمی علوم ..

ادامه مطلب

اسامی شهدا ، فرمانده مرزبانی کشور عازم محل اتفاق شد، شهادت 10 مرزبان ه

10 تن از مرزبانان منطقه میرجاوه سیستان و بلوچستان حین گشت زنی به وسیله تروریست ها به شهادت رسیدند. شهادت 10 مرزبان هنگ مرزی میرجاوه در درگی..

ادامه مطلب

دورريز 30 درصد از مواد غذايي در ايران

ممکن است وقتي کسي راجع به ناامني غذايي حرف مي زند ذهنتان به سمت تصاويري که از مردم قحطي زده در بعضي از کشورهاي آفريقايي ديده ايد، برود ولی واقعيت اين است که..

ادامه مطلب

کی گفته مدیران تلویزیون با سریال‌های جم مسئله دارند؟/ راه‌حل مسئله حجاب محارم در سینما ، بهروز افخمی

تماشاگران امروز نوشت: بهروز افخمی روایت جالب و عجیبی از عوامل موثر بر فروش سینمای کشور عزیزمان ایران دارد. بهروز افخمی: کی گفته مدیران تلویزیون ..

ادامه مطلب

رمزگشایی از عوامل گران شدن قیمت ماشین

شرکت های خودروساز همواره بر پایین بودن قیمت فروش تولیدات خود اصرار داشته و به هر بهانه و دلیلی بازار را مجبور به تحمل رشد قیمتها می کنند. ولی کدام عامل در ز..

ادامه مطلب

از بین بردن آقازاده‌ها و اعضای فعلی شورا از لیست نهایی , تصمیم اصلاح طلبان

هیچکدام از نمایندگان فعلی شورای شهر و فرزندان شخصیت‌های سیاسی که در انتخابات حضور دارند، جایی در فهرست نهایی اصلاح طلبان نخواهند داشت.  ..

ادامه مطلب