یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

ائمه جمعه جهت مردم رای حلال وحرام تعیین نکنند/ اصولگرایان تا ۴۰ سال دیگر به قدرت بر نمی‌گردند ، اکبر ترکان

بنده بعید می‌دانم که چنین دیدگاهی مورد تأیید علمای بزرگ دینی ما قرار بگیرد و علما با چنین تقسیم‌بندی‌هایی مخالف هستند. اکبر ترکان:ائمه جم..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت دو خودروی وارداتی

به گزارش ایسنا، قیمت کمری هیبرید یک میلیون تومان و کمری GLI نیز دو میلیون تومان زیاد کردن یافته است. زیاد کردن قیمت دو خودروی وارداتی ..

ادامه مطلب

رانش زمین و سیل در سریلانکا جان شش نفر را گرفت

سیل و رانش زمین در منطقه ‘بولات سینهالا’ در جنوب سریلانکا باعث جان باختن شش نفر و ناپدید شدن تعدادی شد. رانش زمین و سیل در سریلان..

ادامه مطلب

سرقـت بـزرگ از گاوصندوق

فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی بسیاری با محوریت دزدی تا به حال ساخته شده است اند که خصلت معمایی بودن آنها را می‌توان برگ برنده ارزش در مواجهه با مخاطبان..

ادامه مطلب

انهدام ۶ باند دزدی مسلحانه و خشن در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از متلاشی شدن شش باند دزدی مسلحانه و خشن در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد. انهدام ۶ باند دزدی مسلحانه و ..

ادامه مطلب

فوت مرموز زن جوان فراری در قرار خیابانی

زن جوان متأهل که جهت چندمین بار از منزل فرارکرده بود، درجریان ملاقات با مرد غریبه، به نحوه مرموزی جان باخت. فوت مرموز زن جوان فراری در قرار ..

ادامه مطلب

نتیجه یک نظرسنجی را ببینید ، اگر فقط روحانی و رئیسی در انتخابات باشند به چه کسی رای می‌دهید؟

بروزترین نظرسنجی ایسپا با طرح این پرسش که اگر فقط آقای روحانی و آقای رئیسی در انتخابات حضور داشته باشند به چه کسی رای می دهید؟ به این نتیجه رسیده است که ۴۷...

ادامه مطلب

بانوی اول فرانسه, تصویر ، همسر امانوئل مکرون

ازدواج جنجالی مکرون تاکنون بارها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و در مواردی سوژه ای جهت انتقاد و گاه شایعه پردازی شد. همسر امانوئل مکرون؛ ..

ادامه مطلب

همچنان دنبال ملاقات با محصوران هستیم / مطهری

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر رهبری راجع به برطرف حصر در عین حال گفت: ما همچنان به دنبال ملاقات با محصوران و پیدا کردن یک راه میانه هس..

ادامه مطلب

ایران با قطر، قزاقستان، عراق همگروه شد

مراسم قرعه‌کشی مسابقه های انتخابی جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین در برج کانتون شهر گوانگژو انجام و تیم ملی کشور عزیزمان ایران با تیم‌های قطر، قزاقستان، عراق هم گرو..

ادامه مطلب