یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

بیش از ۳۰۰ کشته در درگیری ارتش مجموعه جزایر فیلیپین با تروریست ها در «ماراوی»

بر اساس اعلام دولت فیلیپین، در جریان درگیری میان ارتش این کشور با گروههای وابسته به داعش در شهر «ماراوی» بیش از ۳۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند. ..

ادامه مطلب

ارتباط عوامل‌زیستی با افت حافظه ساکنان پایتخت کشور عزیزمان ایران بررسی می‌شود

 محققان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با مطالعه روی شهروندان تهرانی در تلاش هستند ارتباط عوامل شخصیتی، زیستی و سبک حافظه و رژیم‌های غذایی را ..

ادامه مطلب

اگه تو همسر بشی…! / شاهکار تازه احمدی‌نژادی‌ها

در حاشیه انتشار خبر اهدای بورسیه دکتری به جای مهریه همسر به وسیله یکی از مدیران وزارت علوم دوره احمدی نژاد! شاهکار تازه احمدی نژادی ها: اگه تو..

ادامه مطلب

تصاویر ، رضا صادقی دوباره پدر شد

رضا صادقی خواننده پاپ کشور در اینستاگرامش خبر از پدر شدن مجدد خود داد و خدا را جهت داشتن تیارا و ویانا شکر کرد. رضا صادقی دوباره پدر شد/تصاویر ..

ادامه مطلب

گزینه منصوریان با ذوب‌آهن تمدید کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ساعتی پیش و دردفتر سعید آذری مدیرعامل کلوب فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، مرتضی تبریزی بازیکن چند فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن با قرار..

ادامه مطلب

دولت آب ۱۰۰۰ تومانی را ۳۰۰ تومان به مردم می‌فروشد

معاون دفتر برنامه ریزی آب و آبفای وزارت نیرو گفت:مجموع تامین، استحصال، انتقال، توزیع و تصفیه آب آشامیدنی به ازای هر متر مکعب در کشور افزون بر هزار تومان ج..

ادامه مطلب

دانشجوی آزاد شده است آمریکایی در کما به سر می‌برد

خانواده زندانی آزاد شده است آمریکایی عنوان کردند فرزند آنها از یک سال قبل به حالت کما رفته و هنچنان در این حالت قرار دارد. دانشجوی آزاد شده اس..

ادامه مطلب

پنجمین نشست آستانه به تعویق افتاد

«انور ژایناکوف» سخنگوی وزارت خارجه قزاقستان روز پنجشنبه (امروز) اعلام کرد: دور تازه مذاکرات آستانه راجع به بحران سوریه که قرار بود ۱۲ و ۱۳ ژوئن برگزار ..

ادامه مطلب

«کودک شو» با دو بخش تازه به روی آنتن می رود

«کودک شو» با دوبخش تازه «نمایش عروسکی» و «ستاره شو» در روزهاي آتی به روی آنتن شبکه نسیم می رود. . «کودک شو» با دو بخش تازه به روی آنتن می..

ادامه مطلب

اعلام آمادگی اسرائیل جهت همکاری با تحریم‌کنندگان قطر

وزیر دفاع اسرائیل با استقبال از قطع روابط کشورهای عربی با قطر، آن را یک وقت جهت اسرائیل برشمرد. اعلام آمادگی اسرائیل جهت همکاری با تحریم کنندگان ق..

ادامه مطلب