یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

جلوگیری از تشکیل جای زخم با پچ پوستی تازه

یک تیم از محققان بعد از کشف یک پروتئین حیاتی جهت ترمیم زخم موفق به توسعه یک پچ پوستی شدند که هم به تسریع اصلاح زخم کمک کرده و هم از تشکیل اِسکار جلوگی..

ادامه مطلب

کرملین خواهان خویشتنداری طرفین در بحران هسته‌ای کره‌شمالی

سخنگوی کرملین گفت، روسیه بر این باور است که بحران هسته‌ای کره شمالی باید با استفاده از راهکار دیپلماتیک و سیاسی حل و فصل شود. کرملین خواهان خ..

ادامه مطلب

قیمت سوئیت‌های پایتخت + پول مردم هنوز به خرید منزل نمی‌رسد

هر چند که در دولت یازدهم سقف تسهیلات خرید مسکن در جهت زیاد کردن قدرت خرید مردم تا 8 برابر رشد پیدا کرد ولی عده ای از کارشناسان اعتقاد هستند، هنوز هم قدرت خرید..

ادامه مطلب

بازیگر و عوامل ایرانی در فیلم نماینده عراق در اسکار 2018

فیلم «باد سیاه» با حضور بازیگران و عوامل ایرانی نماینده سینمای عراق در شاخه عالی ترین فیلم خارجی جوایز اسکار 2018 شد. بازیگر و عوامل ایرانی در ..

ادامه مطلب

درخواست جهت جدایی «آزمون استخدامی معلمان» از سایر دستگاه‌ها

معاون آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش با تاکید بر ارتقای کیفیت آموزشی در دوره‌های یکساله آموزش متقاضیان دانشگاه فرهنگیان گفت: مسئله مهم ما نگاه «کارمن..

ادامه مطلب

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ۷ مهر به مصاف توگو می‌رود

به گزارش ایسنا، بعد از جلسه مهدی تاج و کارلوس کی روش مشخص شد که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران قبل از برگزاری دیدار دوستانه برابر میزبان جام جهان..

ادامه مطلب

ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال شد

به گزارش “ورزش سه”، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج برگزار شد. محمدرضا ساکت، علی کفاشیان، فریدون اصفهانیان، محمود اسلامیان، ..

ادامه مطلب

نامه توجیهی ترامپ راجع به اخراج کومی مورد تحقیق قرار می‌گیرد

براساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهوری آمریکا نامه‌ای نوشته و دلایل خود جهت اخراج مدیر سابق اف‌بی‌آی را تشریح کرده هست. این نامه که هرگز ارسال نشده، ظاهرا اکنون بخ..

ادامه مطلب