یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

انتقام سلسائو از ژرمن‌ها ، آلمان در برلین برابر برزیل شکست خورد

به گزارش فارس، در ادامه دیدارهای دوستانه ملی فوتبال، آلمان در برلین میزبان برزیل بود و با یک گل مغلوب شد. آلمان در برلین برابر برزیل شکست خورد/..

ادامه مطلب

خلع سلاح هسته‌ای، به سئول و واشنگتن بستگی دارد / کره شمالی

خبرگزاری رسمی کره جنوبی امروز چهارشنبه گزارش کرد ‘کیم جونگ اون’ رهبر کره شمالی بر عاری سازی شبه جزیره کره از سلاح اتمی و خلع سلاح هسته ای تاک..

ادامه مطلب

استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

یک منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد که شاخصه «دورهمی» طرح مسایل اجتماعی از جانب مهران مدیری است ولی انتقادهای زیادی به علت اسپانسرمحور بودن به این برنامه ..

ادامه مطلب

واكنش معاون سیما به لغو برنامه حضور ناصر ملك مطيعی

میرباقری معاون سیما راجع به اینکه چندی پیش پخش برنامه ناصر ملک مطیعی متوقف شد، گفت: آن برنامه کار خودسرانه‌ای بود که تهیه کننده بدون هماهنگی با ما انج..

ادامه مطلب

ردیابی طولانی‌مدت فعالیت سلول‌های عصبی

محققان به روش جدیدی دست یافتند که با استفاده از آلودگی ویروسی می‌توان سلول‌های عصبی را جهت مدت وقت طولانی ردیابی و مطالعه کرد.  ردیابی طو..

ادامه مطلب

قیمت سکه معاملات آتی اوج رفت, دلار۴هزارو ۴۶۹ تومان ، سکه ریخت

در بازار معاملات امروز سه بازار مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران قیمت طلا زیاد کردن یافت،سکه تمام بهار آزادی طرح امامی کم کردن قیمت یافت و دلار نوسان اندکی به سمت ..

ادامه مطلب

مدیر دانشگاه آزاد می خواهد بورسیه های وزارت علوم دولت قبل را جایگزین اساتید فعلی کند؟

روزنامه سیاست روز در باره برکناری استادان دانشگاه آزاد نوشت:افتخارجهرمی علت این برکناری را کنسل شدن ابلاغ همه اساتید نیمه وقت دانسته و گفته است زیاد اساتیدی که ..

ادامه مطلب