یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

این از پارازیت پایتخت کشور عزیزمان ایران آقای وزیر!

این نخستین بار نیست که وزیر جوان ارتباطات حرفی می زند که جایش را در صدر اخبار باز می کند و حضار یا همان افکار عمومی را به وجد می آورد. در حالی که انتظ..

ادامه مطلب

دستور پیگیری ماجرای تعرض به دانش آموزان، قطعا دیر صادر شده/ باید همان وقت که

پروانه سلحشوری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید: تعدادی از همکاران ما طرح پرسش از وزیر را مطرح کرده اند؛ امروز زمزمه های استیضاح وزیر نیز شنیده می شد..

ادامه مطلب

تشریح شش ایراد هیات تطبیق به طرح ترافیک تازه

معاون نظارت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تشریح شش ایراد هیات تطبیق به طرح ترافیک تازه گفت: روز شنبه ایرادات این هیات در کمیسیون تخصصی بررسی م..

ادامه مطلب

آمادگی پایگاههای هلال احمر جهت اسکان موقت ، توزیع اقلام حیاتی میان در راه‌ماندگان جاده‌های برفی

سخنگوی شرکت امداد و نجات از آماده‌باش پایگاههای جاده‌ای هلال احمر جهت اسکان موقت مردم خبر داد.  توزیع اقلام حیاتی میان در راه ماندگان..

ادامه مطلب

حقوق بازنشستگی حق کارمند و پرداخت آن تکلیفی جهت دولت است

عضو هیئت موسس مجمع عالی کانون‌های بازنشستگان کشور اظهار کرد: به علت عدم توازن قیمت تورم هر سال با زیاد کردن حقوق شاغلین از سال ۸۶ تا ۹۲ حدود ۶۸ درصد ا..

ادامه مطلب

صحبت‌های «زهرا آیت اللهی» انگار بیانات یک مرد ضد زن خشونت‌طلب است/ آیا پدری که

رئیس فراکسیون زنان مجلس در تصویر العمل به بیانات یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی علیه لایحه منع خشونت علیه زنان گفت: زمانی که صحبت های ایشان را می خوانیم، ..

ادامه مطلب

کاهش 2 تا 10 درجه‌ای دمای کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به کم کردن دمای هوا در اکثر مناطق کشور از بارش برف در بعضی مناطق خبر داد. کاهش 2 تا 10 درجه ..

ادامه مطلب

درخواست جهت جدایی «آزمون استخدامی معلمان» از سایر دستگاه‌ها

معاون آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش با تاکید بر ارتقای کیفیت آموزشی در دوره‌های یکساله آموزش متقاضیان دانشگاه فرهنگیان گفت: مسئله مهم ما نگاه «کارمن..

ادامه مطلب

۳ نفر آزاد شدند ، قرار ۵۰۰ میلیون تومانی جهت مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب

وکیل مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب از صدور قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی جهت متهمان این پرونده خبر داد و گفت: سه نفر از این افراد با تودیع وثیقه ا..

ادامه مطلب

اگه تو همسر بشی…! / شاهکار تازه احمدی‌نژادی‌ها

در حاشیه انتشار خبر اهدای بورسیه دکتری به جای مهریه همسر به وسیله یکی از مدیران وزارت علوم دوره احمدی نژاد! شاهکار تازه احمدی نژادی ها: اگه تو..

ادامه مطلب