یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

جدول خاموشی‌های احتمالی در پنج استان منتشر می‌شود

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، شرکت توزیع برق پنج استان اصفهان، مشهد، همدان، البرز و کرمانشاه اقدام به انتشار جدول احتمالی خام..

ادامه مطلب

اولتیماتوم ارزی تمام شد

در جریان یکسان‌سازی قیمت ارز بانک مرکزی نسبت به نگهداری بیش از ۱۰ هزار یورو تا آخر فروردین هشدار داده و اعلام کرده بود که اگر مازاد بر این به فروش نر..

ادامه مطلب

قیمت سکه معاملات آتی اوج رفت, دلار۴هزارو ۴۶۹ تومان ، سکه ریخت

در بازار معاملات امروز سه بازار مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران قیمت طلا زیاد کردن یافت،سکه تمام بهار آزادی طرح امامی کم کردن قیمت یافت و دلار نوسان اندکی به سمت ..

ادامه مطلب

جهت ۹ میلیون دهه شصتی باید کار ایجاد کنیم / ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۹ میلیون دهه شصتی داریم که باید در دهه هشتاد سرکار می‌رفتند که نتوانستند لذا باید جهت آنها کار ایجار کنیم. ..

ادامه مطلب

تحویل هواپیما به کشور عزیزمان ایران دیرتر از موعد مقرر انجام می‌شود / ایرباس

مدیر فروش «ایرباس» پیش‌بینی کرد تحویل ده‌ها هواپیمای این شرکت هواپیماسازی به کشور عزیزمان ایران دیرتر از موعد مقرر انجام شود. ایرباس: تحویل ه..

ادامه مطلب

کاخ سفید در حال بررسی اجازه استمرار توافق بوئینگ با کشور عزیزمان ایران است / بلومبرگ

یک منبع آگاه به خبرگزاری بلومبرگ گفت: هنوز در رابطه با ادامه اجرای توافق خرید هواپیما میان بوئینگ و کشور عزیزمان ایران پیشنهادی به دونالد ترامپ نشده است و..

ادامه مطلب

صف‌نشینی دلار در بازار ارز

روز چهارشنبه، نوسانات دلار محدودتر شد و قیمت این ارز زیر مرز ۴ هزار و ۵۰ تومان باقی ماند. در پنجمین روز هفته، کف قیمت دلار در محدوده ۴ هزار و ۱۰ توما..

ادامه مطلب

قیمت سوئیت‌های پایتخت + پول مردم هنوز به خرید منزل نمی‌رسد

هر چند که در دولت یازدهم سقف تسهیلات خرید مسکن در جهت زیاد کردن قدرت خرید مردم تا 8 برابر رشد پیدا کرد ولی عده ای از کارشناسان اعتقاد هستند، هنوز هم قدرت خرید..

ادامه مطلب

دولت آب ۱۰۰۰ تومانی را ۳۰۰ تومان به مردم می‌فروشد

معاون دفتر برنامه ریزی آب و آبفای وزارت نیرو گفت:مجموع تامین، استحصال، انتقال، توزیع و تصفیه آب آشامیدنی به ازای هر متر مکعب در کشور افزون بر هزار تومان ج..

ادامه مطلب