یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

تصاوير) + قاتلان سریالی که آدمخوار بودند (

قاتل های سریالی زیادی در تاریخ بشریت وجود داشته اند که از گوشت قربانیان خود تغذیه می کردند. قاتلان سریالی که آدمخوار بودند (+تصاوير) عبا..

ادامه مطلب

آنها از تجاوزهای خود فیلم و تصویر می‌گرفتند ، تجاوز 2مرد ایرانی ثروتمند به 8دختر سوئدی و امریکایی

شرق نوشت:شش مورد از این جرائم در شهر گوتنبرگ سوئد و دو مورد دیگر در بورلی هیلز آمریکا به وقوع پیوسته است و رسانه های سوئدی به این پرونده عنوان «بزرگ تری..

ادامه مطلب

جزئیات تصادف در بزرگراه ارتش با 4 کشته

رئیس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: بر اساس شواهد و قراین، به احتمال بسیار سرنشینان ماشین تیبا که بامداد امروز در بزرگراه ارتش تصادف کرد..

ادامه مطلب

محاکمه سرباز عاشق‌ پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

سرباز عاشق هنگامی که از آشنایی دختر مورد علاقه‌اش با مردی دیگر باخبر شد چاقو را برداشت و او را کشت. متهم یک‌بار در زندان خودکشی کرده و مدتی در بیمارستان امین..

ادامه مطلب

عکس + اعتراف دزد خونسرد به دزدی از 22 بانک

دزد مسلح بانک‌های اصفهان و شیراز در تازه‌ترین اعترافات خود به دستبرد به ده بانک دیگر در اصفهان اعتراف کرد. همزمان با اعترافات تازه سارق مسلح، تعداد سرقت‌ها..

ادامه مطلب

رانش زمین و سیل در سریلانکا جان شش نفر را گرفت

سیل و رانش زمین در منطقه ‘بولات سینهالا’ در جنوب سریلانکا باعث جان باختن شش نفر و ناپدید شدن تعدادی شد. رانش زمین و سیل در سریلان..

ادامه مطلب

انهدام ۶ باند دزدی مسلحانه و خشن در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از متلاشی شدن شش باند دزدی مسلحانه و خشن در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد. انهدام ۶ باند دزدی مسلحانه و ..

ادامه مطلب

فوت مرموز زن جوان فراری در قرار خیابانی

زن جوان متأهل که جهت چندمین بار از منزل فرارکرده بود، درجریان ملاقات با مرد غریبه، به نحوه مرموزی جان باخت. فوت مرموز زن جوان فراری در قرار ..

ادامه مطلب

شرور تبر به دست به ضرب گلوله پلیس در مشهد مجروح و دستگیر شد

فرمانده انتظامی مشهد گفت : یک فرد معتاد به مخدر شیشه که با تبر به اعضای خانواده خود، حمله ور شده است بود به ضرب گلوله پلیس در این شهر مجروح و دستگیر ش..

ادامه مطلب