یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

دستگیری 27 تروریست در رمضان 97

وزارت اطلاعات اعلام کرد :سربازان گمنام امام وقت (عج) 27 نفر از اعضای شبکه تروریستی که قصد جنایت گسترده در ماه مبارک رمضان به خاص شب های قدر و روز قدس ..

ادامه مطلب

بازیکن سابق پرسپولیس به جرم قتل غیرعمد بازداشت شد

به گزارش ایلنا، بازیکن سابق پرسپولیس که گل قهرمانی این تیم در نخستین دوره لیگ برتر را به ثمر رسانده بود، درگیر یک مسئله اساسی شده است است. ..

ادامه مطلب

فوت ۴ کارگر ، گودبرداری در نیاوران اتفاق آفرید

وسخنگوی شرکت آتش‌نشانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در اثر گودبرداری و ریزش آوران در خیابان نیاوران ۴ نفر از کارگران جان خود را از دست دادند. ..

ادامه مطلب

، قارچ سمی&quot، مسمومیت 46 کرمانشاهی با &quot

مدیرعامل بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه از مسومیت 46 نفر در روزهای اخیر با قارچ سمی خبر داد.  مسمومیت 46 کرمانشاهی با "قارچ سمی&qu..

ادامه مطلب

حالا خودم هم بدلیل قتل همسرم دستگیر شده است ام ، زندگی تلخ دختری که مادرش با همسایه ارتباط داشت

پانزده سال زیاد نداشتم که پدر و مادرم جهت هر لحظه از هم جدا شدند. زندگی مان در ابتدا چندان بد هم نبود. پدرم کارگر شرکت نفت بود و از نظر مالی تاحدودی ..

ادامه مطلب

تصاوير) + قاتلان سریالی که آدمخوار بودند (

قاتل های سریالی زیادی در تاریخ بشریت وجود داشته اند که از گوشت قربانیان خود تغذیه می کردند. قاتلان سریالی که آدمخوار بودند (+تصاوير) عبا..

ادامه مطلب

آنها از تجاوزهای خود فیلم و تصویر می‌گرفتند ، تجاوز 2مرد ایرانی ثروتمند به 8دختر سوئدی و امریکایی

شرق نوشت:شش مورد از این جرائم در شهر گوتنبرگ سوئد و دو مورد دیگر در بورلی هیلز آمریکا به وقوع پیوسته است و رسانه های سوئدی به این پرونده عنوان «بزرگ تری..

ادامه مطلب

جزئیات تصادف در بزرگراه ارتش با 4 کشته

رئیس پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: بر اساس شواهد و قراین، به احتمال بسیار سرنشینان ماشین تیبا که بامداد امروز در بزرگراه ارتش تصادف کرد..

ادامه مطلب

محاکمه سرباز عاشق‌ پیشه به اتهام قتل دختر همسایه

سرباز عاشق هنگامی که از آشنایی دختر مورد علاقه‌اش با مردی دیگر باخبر شد چاقو را برداشت و او را کشت. متهم یک‌بار در زندان خودکشی کرده و مدتی در بیمارستان امین..

ادامه مطلب

عکس + اعتراف دزد خونسرد به دزدی از 22 بانک

دزد مسلح بانک‌های اصفهان و شیراز در تازه‌ترین اعترافات خود به دستبرد به ده بانک دیگر در اصفهان اعتراف کرد. همزمان با اعترافات تازه سارق مسلح، تعداد سرقت‌ها..

ادامه مطلب