یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

شکست پروژه اختلاف بین روحانی و جهانگیری

برخی از هر راهی جهت هجمه به دولت و تضعیف آن استفاده می کنند و برایشان اهمیت ندارد که اکنون کشور در چه وضعیتی هست. جهت آنها تضعیف روحانی و مطرح کردن خو..

ادامه مطلب

دستگیری ۱۶ زن داعشی و اعدام ۸ داعشی / دادستان تهران

ششمین جلسه دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال جاری، روز شنبه شانزدهم تیرماه با حضور 27 نفر از قضات زن و بعضی معاونان این دادسرا به ریاست جعفری د..

ادامه مطلب

نه آقای نوبخت به شما اعتماد نداریم!

آقای محمدباقر نوبخت سخنگوی قوه مجریه در برنامه تلویزیونی از مردم درخواست کرد سکه و ارز موجود در منازل خود را جهت تقویت بنیه دولت در حالی که تحریم های ..

ادامه مطلب

توضیح سخنگوی ناجا راجع به حواشی ملک لواسان

سخنگوی نیروی انتظامی در تصویر العمل به اتهامات منتسب به پلیس در ماجرای تخلیه مکانی در لواسان که متعلق به یکی از فرماندهان عالی رتبه نظامی بود، توضیحات..

ادامه مطلب

آرامش در این شهرستان برقرار است/ آزادی تعدادی از دستگیرشدگان ، فرماندار کازرون

تعدادی از دستگیرشدگان بعد از ظهر شنبه آزاد شدند و مابقی در مرحله بازجویی هستند و در صورتی که نقشی در تخریب و ایجاد اخلال در نظم عمومی نداشته باشند آزا..

ادامه مطلب

پیگیر اوضاع بازداشتی‌های محیط‌زیستی از قوه‌قضاییه هستم / مولاوردی

دستیار خاص حقوق شهروندی مدیر جمهوری با اشاره به پیگیری های مستمری که از اوضاع بازداشتی های محیط زیستی دارد، گفت: حق وکیل جهت آن ها را از طریق قوه قضاییه پیگی..

ادامه مطلب

مرحوم آیت‌الله هاشمی رفتارهای امروز احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرده بود / محمد هاشمی

محمد هاشمی با اظهار تعجب از اینکه احمدی‌نژاد از حاشیه امن برخوردار است گفت: «ایشان و اطرافیانش مسائلی را مطرح می‌کنند که هر لحظه جزو خط قرمزها بوده ول..

ادامه مطلب

درخواست فراکسیون حقوق شهروندی جهت دیدار از زندان اوین

سخنگوی فراکسیون حقوق شهروندی مجلس شورای اسلامی از درخواست این فراکسیون جهت دیدار از زندان اوین خبر داد. درخواست فراکسیون حقوق شهروندی جهت..

ادامه مطلب

گزارشی از بعضی ناآرامی‌ها در خیابان‌ انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران

از ظهر امروز (شنبه) در نقاط متفاوت بخش مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران از جمله میدان انقلاب و چهارراه ولی‌عصر و دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران تجمعا..

ادامه مطلب

حامیان دیروز احمدی‌نژاد آیا امروز ساکتند؟

همزمان با بست‎نشینی یاران محمود احمدی‌نژاد در حرم شاه عبدالعظیم (ع)، جای خالی بعضی دیگر از یاران او بیش از هر لحظه احساس شد. همان‌هایی که پشتیبانی نیرو..

ادامه مطلب