یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

یک منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد که شاخصه «دورهمی» طرح مسایل اجتماعی از جانب مهران مدیری است ولی انتقادهای زیادی به علت اسپانسرمحور بودن به این برنامه ..

ادامه مطلب

واكنش معاون سیما به لغو برنامه حضور ناصر ملك مطيعی

میرباقری معاون سیما راجع به اینکه چندی پیش پخش برنامه ناصر ملک مطیعی متوقف شد، گفت: آن برنامه کار خودسرانه‌ای بود که تهیه کننده بدون هماهنگی با ما انج..

ادامه مطلب

شوخی نوازی سامان احتشامی در برنامه دورهمی

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری به عنوان پشت پرده ها و بر ملا شدن آنها پرداخت. وی گفت: در حال حاضر راجع به بیانات پشت پرده بحث ..

ادامه مطلب

وارد شدن به عرصه سینما کار ساده‌ای نیست / بهناز پورفلاح

وارد شدن به عرصه سینما کار ساده‌ای نیست. فکر نمی‌کنم با بازی در یک فیلم‌کوتاه این امکان فراهم شود. بهناز پورفلاح : وارد شدن به عرصه سینما..

ادامه مطلب

«جاودانگی» عالی ترین فیلم جشنواره «رویاها»

فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی موفق به دریافت جایزه عالی ترین فیلم درام جشنواره «رویاها» بوفالو در ن..

ادامه مطلب

ساخت سریال باعشق «بانوی عمارت» شروع شد

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه‌کنندگی مجید مولایی شروع شد.  ساخت سریال باعشق «بانوی عمارت» شروع شد ..

ادامه مطلب

بازیگر و عوامل ایرانی در فیلم نماینده عراق در اسکار 2018

فیلم «باد سیاه» با حضور بازیگران و عوامل ایرانی نماینده سینمای عراق در شاخه عالی ترین فیلم خارجی جوایز اسکار 2018 شد. بازیگر و عوامل ایرانی در ..

ادامه مطلب

آیا موسیقی سنتی به بن‌بست تکرار رسیده است؟

به گزارش ابتکار، موسیقی سنتی ایرانی، که با نام موسیقی اصیل ایرانی، موسیقی کلاسیک ایرانی و موسیقی دستگاهی آشنا می شود،از دستگاه ها، نغمه ها، و آوازهایی ساخته شده..

ادامه مطلب

عکس‌های تازه + «محکومین» به اشرفی اصفهانی رسیدند

مجموعه تلویزیونی «محکومین» که تصویربرداری آن به تازگی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است هست، امروز دوشنبه (۹ مرداد ماه) در لوکیشن “منزل..

ادامه مطلب

تصاویر ، رضا صادقی دوباره پدر شد

رضا صادقی خواننده پاپ کشور در اینستاگرامش خبر از پدر شدن مجدد خود داد و خدا را جهت داشتن تیارا و ویانا شکر کرد. رضا صادقی دوباره پدر شد/تصاویر ..

ادامه مطلب