یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

بازجویی از پسربچه ای به خاطر یک قتل ، «S» در جنگل های شمال ساخته شد

حامد اصلانی کارگردان عرصه فیلم کوتاه با بیان اینکه فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه ای «S» را در جنگل های شمال ساخته است از جزییات این اثر گفت. «S» در..

ادامه مطلب

گفتگو با «محمد محقق‌منتظری» کارگردان نابینای «یک مهمانی باشکوه»

این روزها نمایش «یک مهمانی باشکوه» به نویسندگی احسان بدخشان و کارگردانی محمد محقق منتظری و بازی ابراهیم عزیزی، الهه شهپرست، لادن نازی، امیر عباسیان،..

ادامه مطلب

«سوختن» برنده جایزه مهم فیپرشی جشنواره کن شد

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «سوختن» ساخته لی چانگ-دونگ کارگردانی از کره جنوبی به عنوان برنده جایزه مهم فیپرشی جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ و به عنوان عالی ..

ادامه مطلب

تجلیل از «مارین کارمیتس» در جشنواره کن

مارین کارمیتس در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن و در مراسم شام جهت متخصصان صنعت فیلم دنیا مورد تجلیل واقع می‌شود. تجلیل از «مارین کارم..

ادامه مطلب

آیا دستمزد پایتختی‌ها واقعیت دارد؟

روز گذشته اتفاقی عجیب یک بار دیگر سریال پایتخت را در متن جنجال ها و حواشی قرار داد. حاشیه ای که باعث شد تا بیشترین حجم انتقادات و اعتراضات روانه این..

ادامه مطلب

نلسون پریرا دوس سانتوس فیلمساز بزرگ برزیلی درگذشت

نلسون پریرا دوس سانتوس یکی از پیشگامان جنبش سینما نوو برزیل و کارگردان «زندگی های عقیم» در سن ۸۹ سالگی درگذشت.  نلسون پریرا دوس سانت..

ادامه مطلب

استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

یک منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد که شاخصه «دورهمی» طرح مسایل اجتماعی از جانب مهران مدیری است ولی انتقادهای زیادی به علت اسپانسرمحور بودن به این برنامه ..

ادامه مطلب

واكنش معاون سیما به لغو برنامه حضور ناصر ملك مطيعی

میرباقری معاون سیما راجع به اینکه چندی پیش پخش برنامه ناصر ملک مطیعی متوقف شد، گفت: آن برنامه کار خودسرانه‌ای بود که تهیه کننده بدون هماهنگی با ما انج..

ادامه مطلب

شوخی نوازی سامان احتشامی در برنامه دورهمی

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری به عنوان پشت پرده ها و بر ملا شدن آنها پرداخت. وی گفت: در حال حاضر راجع به بیانات پشت پرده بحث ..

ادامه مطلب

وارد شدن به عرصه سینما کار ساده‌ای نیست / بهناز پورفلاح

وارد شدن به عرصه سینما کار ساده‌ای نیست. فکر نمی‌کنم با بازی در یک فیلم‌کوتاه این امکان فراهم شود. بهناز پورفلاح : وارد شدن به عرصه سینما..

ادامه مطلب