یکسان ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان

یکسان: ایران سیاسی فرزندان شورای شهر اصلاح طلبان انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

وحید امیری با ترابزون توافق کرد

به گزارش ایسنا، وحید امیری که بعد از بازگشت از جام جهانی مزاکراتی را جهت تمدید قراردادش با پرسپولیس انجام داده بود با این کلوب به توافق نرسید تا را راهی ترکیه..

ادامه مطلب

او خیلی مغرور است و می‌خواهد مادرید را ترک کند / انتقاد دوباره کی‌روش از رونالدو

کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با یک سایت ایتالیایی به انتقاد از انتقال احتمالی رونالدو به یوونتوس پرداخت. انتقاد دوباره کی روش از رونالدو: او خیل..

ادامه مطلب

یک بازیکن دیگر به استقلال پیوست

باشگاه استقلال در استمرار جذب بازیکن جوان و آینده دار، با یکی دیگر از بازیکنان تیم‌های پایه کشور عزیزمان ایران قراردادی ۵ ساله امضا کرد. یک بازیکن..

ادامه مطلب

همه چیز خوب است/ بعضی بدون شایعه نمی‌توانند زندگی کنند، مثل ترامپ! ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال کشور عزیزمان ایران راجع به بازی برگشت تیمش با ذوب‌آهن گفت: همه چیز خوب هست. قبلا هم گفته بودم فوتبال می‌تواند تعریفی از هویت در ..

ادامه مطلب

است؟ ، طاهری&quot، ، آخرین دسته گل &quot، گولچ&quot، پرونده &quot

بی‌تدبیری مدیریتی علی اکبر طاهری در دوران حضورش در کلوب پرسپولیس زیان‌های مالی زیادی را به این کلوب تحمیل کرد؛ زیان‌هایی که به نظر می‌رسد به علت نبود نظارت م..

ادامه مطلب

انتقام سلسائو از ژرمن‌ها ، آلمان در برلین برابر برزیل شکست خورد

به گزارش فارس، در ادامه دیدارهای دوستانه ملی فوتبال، آلمان در برلین میزبان برزیل بود و با یک گل مغلوب شد. آلمان در برلین برابر برزیل شکست خورد/..

ادامه مطلب

چرا حسینی در نود حاضر نشد؟

دروازه‌بان استقلال ساعاتی قبل از حضور در برنامه نود از حضور در این برنامه منع شد. چرا حسینی در نود حاضر نشد؟ عبارات مهم : ایران ..

ادامه مطلب

اعتراض رسمی کلوب استقلال به حکم کمیته انضباطی

رئیس کمیته انضباطی کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از اعتراض رسمی به حکم محرومیت سرور جپارف خبر داد. اعتراض رسمی کلوب استقلال به حکم کمیته انض..

ادامه مطلب

مهاجم استقلال ورزشگاه آزادی را ترک کرد!

سجاد شهباززاده به علت اینکه در ترکیب مهم استقلال برابر سپاهان قرار نداشت، دقایقی قبل از شروع این مسابقه از ورزشگاه آزادی خارج شد. مهاجم استقلال..

ادامه مطلب

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ۷ مهر به مصاف توگو می‌رود

به گزارش ایسنا، بعد از جلسه مهدی تاج و کارلوس کی روش مشخص شد که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران قبل از برگزاری دیدار دوستانه برابر میزبان جام جهان..

ادامه مطلب